Menu
Your Cart

Transparentní keramický lak na stěny THERMOWELL

deální pomocník pro všechny, kteří mají rádi čisté stěny. Vytváří plně omyvatelný povrch s vysokou mechanickou odolností. Účinná ochrana proti plísním a řasám. Výrazně prodlužuje živost a čistotu podkladní malby, tudíž není nutné tak časté malování. Ideální je pro finální nátěry extrémně namáhaných povrchů, jako jsou např. vstupní haly, chodby, schodiště, společné prostory v bytových domech, chodby a čekárny v nemocnicích a lékařských ordinacích. Velmi vhodné i do místností se zvýšenou vlhkostí – koupelny, sprchové kouty, toalety, šatny apod.  Skvělý přípravek pro všechny, kdo neradi často malují.

Jednoduchá náhrada za keramické obklady. Běžnou interiérovou malbou vytvoříte barevný podklad dle Vašich představ a na něj nanesete transparentní lak na stěnu THERMOWELL. Získáte tak jedinečný, velmi odolný povrch.  Snadná údržba, žádné zanesené spáry jako u obkladu, skvělé izolační vlastnosti.  Obklad za 66,-Kč / m2, rychle a jednoduše.

Transparentní, vodou ředitelný keramický lak v polomatném provedení. Jednoduchá aplikace (válečkem, štetcem nebo stříkacím zařízením), zvládne průměrný kutil. Lze ho barevně tónovat, můžete ho pak nanášet přímo na původní malbu.

Vhodný pro všechny typy savých povrchů, jako jsou omítky, beton, kamenné stěny, režné cihly, nebo dřevěný obklad vnitřních stěn.


Skladovost: Skladem
Ideální pomocník pro všechny, kteří mají rádi čist&..
2 385 Kč Cena bez DPH:1 971 Kč
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)