Menu
Your Cart

Skleněné duální thermo radiátory IQ-A s termostatem s umělou inteligencí

Luxusní černé skleněné duální thermo radiátory IQ-A kombinující klasické konvekční vytápění s příjemným infračerveným sálavým teplem. Disponují nejnovějším typem termostatu s umělou inteligencí, která sama nastaví ideální topný režim, zároveň také optimalizuje poměr sálavého a konvekčního vytápění, čímž docílí naprosto dokonalé tepelné pohody.

Za skleněnou přední části radiátoru je umístěn sálavý infrapanel a vzádech radiátoru v jeho spodní části je v keramickém pouzdru uložen topný karbonový termočlánek. Oba tyto topné systémy tvoří duální topnou technologii a poměr obou složek určuje v režimu AUTO umělá inteligence. Ve všech ostatních topných režimech je tento poměr pevně nastaven na 50:50%.

Velmi jednoduché nastavení termostatu, stačí zadat požadovanou topnou teplotu a zapnout funkci AUTOUmělá inteligence vše ostatní nastaví za Vás a bude topný režim neustále upravovat dle frekvence pohybu osob v daném prostoru. Umělá inteligence stále hlídá a optimalizuje spotřebu elektrické energie. Když se v místnosti nikdo nepohybuje, tak sama sníží topnou teplotu. Jakmile zachytí pohyb, tak opět rychle vytvoří skvělou tepelnou pohodu. Díky možnosti automatického upravování poměru sálavého a konvekčního tepla budete mít pocit, že jste doslova obklopeni teplem. Teplo bude všude kolem Vás a Vy máte pocit, že netopí radiátor, ale topí celá místnost. To vše díky umělé inteligenci a sálavé složce, která akumuluje teplo ve všem pevném (stěny, podlaha, strop, nábytek, apod.), co se nachází v místnosti. Tyto předměty pak naakumulované teplo sálají zpět do interiéru. Radiátor tak topí mnohem kratší dobu, než-li jiné topné systémy, čímž spotřebovává výrazně méně elektrické energie a zároveň vytváří úžasný tepelný komfort.

K radiátoru lze kdykoliv dokoupit přídavný WIFI modul a ovládat ho pak na dálku přes mobilní telefon nebo tablet. Luxusní skleněný povrch radiátoru z černého tvrzeného skla akumuluje zbytkové teplo, které pak sálá do prostoru ještě nějaký čas i po vypnutí radiátoru. Radiátory se dodávají s připojovací šňůrou se zásuvkovou vidlicí.

Sálavé teplo proniká hluboko do lidského těla, kde příznivě stimuluje látkovou výměnu a ozdravné procesy v těle. Uvolňuje svalové napětí, blahodárně působí při revmatických potížích, při bolestech svalů a kloubů a výrazně urychluje léčbu zánětlivých a virových onemocnění. Sálavé teplo nevíří prachové částice. Duální thermo radiátory IQ-A jsou proto vhodné i pro alergiky, astmatiky a osoby s chronickými dýchacími potížemi.

Jak lze chytře uspořit náklady na vytápění s našimi duálními thermo radiátory IQ-A nebo IQ-K wifi a infrapanely IQ-I wifi naleznete v tomto článku.


WI-FI modul pro IQ-A
Novinka
Skladovost: Skladem
vložitelný přídavný WI-FI modulpro vzdálené ovládání přes mobilní telefonjednoduché vložení do zadní..
1 984 Kč Cena bez DPH:1 640 Kč
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)