Menu
Your Cart

Interiérová malba THERMOWELL – s antialergenní a bakteriální odolností a odolností vůči plísním

Obáváte se nebezpečných plísní a bakterií ? Trápí Vás alergie, nebo častý výskyt virových onemocnění ? Pracujete v prostředí se zvýšenou vlhkostí (kuchyně, prádelny, apod.) nebo ve zdravotnictví, kde se to hemží různými viry a bakteriemi ? Tak právě pro Vás je zde interiérová malba THERMOWELL s antialergenní a bakteriální odolností a odolností vůči plísním.

Interiérová malba THERMOWELL je vysoce kvalitní, omyvatelná nátěrová hmota s vynikající krycí schopností. Malba je vyrobena na bázi nanotechnologie a obsahuje ionty stříbra, jež zničí až 99,99% virů, bakterií a plísní. Díky tomu se velmi výrazně snižuje výskyt virových onemocnění a alergických obtíží. To ocení zejména rodiče malých dětí, dětská zařízení (školy, školky), zdravotnická zařízení a majitelé firem s větším počtem zaměstnanců.


10 důvodů, proč zvolit interiérovou malbu THERMOWELL :


  1. Profesionální barva, která zbaví Vaše stěny všech bakterií a virů a vytvoří tak zdravé a bezpečné prostředí.
  2. Po zaschnutí vytvoří vnitřní prostředí, které je přátelské vůči člověku, zvířatům a rostlinám (EN 71-3).
  3. Neuvolňuje žádné škodlivé látky (EN 16000), je tak vhodná i pro alergiky, astmatiky a chronicky nemocné osoby.
  4. Zničí 99,99 % bakterií, které se běžně vyskytují na stěnách (JIP Z 2801).
  5. Odolnost proti plísním (EN 15457).
  6. Odolná vůči mírným dezinfekčním prostředkům (EN 13529).
  7. Vynikající mechanická odolnost proti běžnému opotřebení a na lehké mokré čištění (EN 13300).
  8. Certifikováno pro zdravotní, potravinářské, farmaceutické a veterinární operace.
  9. Snižuje výskyt virových onemocnění.
  10. Vodou ředitelná, 100% ekologická malba

Interiérová malba THERMOWELL Malba je skladem dostupná v základní sněhově bílé barvě. Je však možné individuální tónování pomocí běžně dostupných přípravků do různých barevných odstínů, nebo si může objednat natónovaný nátěr přímo u nás. Vzorkovník barevných odstínů naleznete zde. Dodací lhůta tónovaných nátěrů je cca 10 dní.
Interiérová malba THERMOWELL Výzkumné projekty jednoznačně prokázaly, že interiérové stěny jsou útočištěm mnoha druhů virů a bakterií, z nichž je značná část pro lidské zdraví škodlivá nebo až nebezpečná. Při přímém, ale i nepřímém kontaktu s takto infikovanými stěnami může snadno dojít k nákaze. Aplikace našeho nátěru je v tomto případě velmi účinnou prevencí v boji s těmito mikroorganismy. Ničí až 99,99 % bakterií a plísní. Tím zabezpečují zdravé, bezpečné a hygienické prostředí. Vyrobeno na bázi nanotechnologie v kombinaci s využitím iontů stříbra.


Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)