Menu
Your Cart

LED solární svítidlo IQ-ISSL 8W ORCA

Nástěnné solární LED svítidlo IQ-ISSL 8W ORCA má světelný výkon 8W / 1000Lm. Svítidlo má 104ks LED diod u kterých je pomocí přiloženého dálkového ovladače měnit barvu světla (CCT) ze studené bílé, kombinace studené a teplé bílé až po teplou bílou. Svítidlo má 4 přednastavené světelné režimy a Vy můžete mezi nimi libovolně přepínat :

  1. Svítidlo je vypnuté a když pohybový senzor zaznamená v okolí svítidla pohyb, rozsvítí se 100% světelný výkon. Když pohyb ustane svítidlo se opět vypne.
  2. Svítidlo standardně svítí na úsporný 30% světelný režim a když pohybový senzor zaznamená pohyb v okolí svítidla, tak se rozsvítí 100% světelný výkon.  Když pohyb ustane svítidlo se opět přepne do úsporného 40% světelného výkonu.
  3. Svítidlo svítí celou noc v úsporném 50% světelném výkonu a pohybový senzor je vypnutý.
  4. Svítidlo svítí trvale ve 100% výkonu. V tomto režimu vydrží svítidlo svítit přibližně 60 minut.zor zaznamená v okolí svítidla pohyb, rozsvítí se 100% světelný výkon. Když pohyb ustane svítidlo se opět vrátí do úsporného 40% světelnéh

Svítidlo se za soumraku vždy automaticky zapne a po rozednění opět vypne. Toto svítidlo má velmi silnou baterii 5200mAH.

Možnost záložního elektrického nabití baterie pomocí USB kabele a 5V DC adaptéru (nejsou součástí balení).


Svítidlo je vhodné na osvětlení kolem domů, firemních areálů, na osvětlení zahrad, chodníků, příjezdových komunikací, osvětlení na odlehlých autobusových nebo vlakových zastávkách a také jako záložní osvětlení při výpadku elektricky napájených svítidel.


V této kategorii nejsou žádné výrobky.