Menu
Your Cart

Ozonový generátor IQ-YG pro sterilizaci potravin a vody

Ozonová voda je účinným prostředkem pro ozdravné oplachování obličeje a léčebné koupele celého těla. Výrazně přispívá ke snižování tvorby akné a účinně odstraňuje zbytky kosmetických přípravků z pokožky. Ozonová koupel má schopnost uvolňovat póry, okysličovat pokožku a eliminovat nepříjemné viry, bakterie a dokonce i plísňová onemocnění. Tento proces má rovněž protizánětlivé účinky. S tímto přístrojem máte možnost vytvořit si vlastní domácí ozdravné lázně a příjemně relaxovat v pohodlí domova.

Ozonový generátor IQ-YG je vybaven dvěma proudovými hadicemi. Jedna je určena pro lázeňské a kosmetické účely, zatímco druhá slouží k sterilizaci potravin a vody. Proudem ozonu z druhé hadice můžete sterilizovat všechny potraviny před jejich zpracováním nebo konzumací, což zajišťuje, že budou dokonale sterilní a bezpečné pro vaše zdraví.

Generovaný ozon má silné sterilizační a dezinfekční vlastnosti. Rychle a efektivně eliminuje viry, bakterie, roztoče, parazity, plísně a také zbytky pesticidů a toxinů. Sterilizací potravin a jejich obalů pomocí ozonu zajistíte, že jsou zbaveny všech virů a bakterií a připraveny k bezpečné konzumaci. Tento proces je účinný rovněž proti chřipkovému viru a COVID-19.

Proudovou hadici lze také využít pro dokonalou sterilizaci vody, což znamená, že nekvalitní užitková voda z domácí studny se rychle promění v dokonale sterilní a naprosto bezpečnou pitnou vodu.

Ozon také účinně odstraňuje nepříjemné pachy, což ho činí ideálním prostředkem pro eliminaci zápachu cigaretového kouře, stejně jako pro odstranění pachů v kuchyních a restauracích.

Proudovou hadici lze využít i pro dezinfekci vnitřních částí kuchyňských spotřebičů, lednic, mrazáků a povrchů kuchyňského nádobí a náčiní. Dále se dá použít k dezinfekci běžných předmětů a nositelné elektroniky, včetně mobilních telefonů, sluchátek a podobně.

Je důležité poznamenat, že ozon se krátce po použití přemění zpět na kyslík, což znamená, že jeho použití je šetrné nejen k dezinfikovaným potravinám a předmětům, ale také k životnímu prostředí. Přístroj lze jednoduše zavěsit na stěnu, pod kuchyňskou linku nebo položit na pevný podklad.


Přístroj obsahuje rovněž ionizátor. Ten generuje negativní ionty, které přitahují a neutralizují prach, pyl, bakterie, viry a alergeny ve vzduchu. To pomáhá zlepšit kvalitu vzduchu v místnosti a pomáhá snížit riziko alergických reakcí. Negativní ionty rovněž přispívají ke zvýšení hladiny serotoninu v mozku, což vede ke zlepšení nálady, zvýšení pozornosti a koncentrace mozku a ke snížení tělesné únavy.

Pro osoby s respiračními potížemi, jako jsou astma nebo alergie, pomáhá ionizátor očistit vzduch od alergenů, pylů a dalších dráždících částic, což jim přináší úlevu při obtížích s dýcháním.


Ozonový generátor IQ-YG s ionizátorem vám přináší inovativní způsob péče o vaše zdraví.

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)