Menu
Your Cart

LED solární svítidlo IQ-ISSL 20 YQ vario

Profi solární LED svítidlo s polohovatelným solárním panelem a dálkovým ovladačem s možností výběru z několika přednastavených světelných režimů.

Součástí balení svítidla je ocelový montážní výložník. Ten se montuje na stožár Ø 76mm. Svítidlo má polohovatelný solární panel, který je možné individuálně natočit a přizpůsobit pro maximální příjem slunečního záření a denního světla. Solární panel se připevňuje k montážnímu výložníku.

Svítidlo má dálkový ovladač, který umožňuje výběr ze 3 přednastavených světelných režimů, nastavení světelného výkonu, a také případné nastavení dřívějšího časového vypnutí (3/6 hod). Tuto funkci předčasného vypnutí využijete, když není nutné, aby svítidlo svítilo až do rozednění. Šetříte tak kapacitu baterie.

Využití jako standardní pouliční osvětlení ve městech, obcích, firemních areálech, v parcích a velkých zahradách, na odlehlých cestách, zastávkách, parkovištích, silničních odpočívadlech, apod. Také jako záložní osvětlení při výpadku el. energie a blackoutu.


Přednastavené světelné režimy :

1/ Režim : Svítidlo je vypnuté v pohotovostním režimu, když pohybový senzor detekuje pohyb, rozsvítí se 100% světelný režim. Když pohyb ustane, tak se svítidlo po chvíli opět vypne do pohotovostního režimu.

2/ Režim : Svítidlo svítí v úsporném 30% světelném režimu, když pohybový senzor detekuje pohyb, rozsvítí se 100% světelný režim. Když pohyb ustane, tak se po 60 vteřinách svítidlo přepne zpět do úsporného 30% světelného režimu.

3/ Režim : Svítidlo po soumraku svítí 4 hodiny ve 100% světelném režimu a pak se vypne a je v pohotovostním režimu s aktivním pohybovým senzorem. Když pak pohybový senzor detekuje pohyb, rozsvítí se 100% světelný režim. Když pohyb ustane, tak se svítidlo po chvíli opět vypne do pohotovostního režimu.

Přednastavené časové režimy :

1/ Režim 3H, Svítidlo svítí ve zvoleném světelném výkonu (100% / 60% / 30%) po dobu 3 hodin a pak se trvale vypne.

2/ Režim 6H, Svítidlo svítí ve zvoleném světelném výkonu (100% / 60% / 30%) po dobu 6 hodin a pak se trvale vypne.

LED solární svítidlo IQ-ISSL 20 YQ vario + Doprava zdarma
Novinka Doprava zdarma -15 %
Skladovost: Skladem
Součástí balení svítidla je ocelový montážní výložník. Montáž na stožár Ø 76mm. Svítidlo má p..
13 995 Kč 11 885 Kč Cena bez DPH:9 822 Kč
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)