Menu
Your Cart

LED solární svítidlo IQ-ISSL 10 WL

ED solární svítidlo se soumrakovým a pohybovým senzorem. Natáčecí základna umožňuje nastavit světelný tok přesně tam, kde potřebujete mít večer světlo. Solární panel umístěný v horní části svítidla je naklápěcí, což umožňuje jeho optimální nastavení pro maximální příjem slunečního a denního záření.

Svítidlo IQ-ISSL 10 WL má soumrakový a pohybový senzor. Zároveň si můžete zvolit jeden ze 4 přednastavených světelných režimů :


1/ Soumrakový a pohybový senzor jsou aktivní                                                        

Svítidlo se po soumraku aktivuje v úsporném 30% světelném režimu. Když pohybový senzor zaznamená v okolí svítidla pohyb, tak se automaticky zapne 100% světelný režim. Když pohyb ustane, přepne se svítidlo zpět do úsporného 30% světelného režimu.

2/ Pohybový senzor je aktivní   

Svítidlo se po soumraku přepne do pohotovostního režimu, ale nesvítí. Rozsvítí se pouze v okamžiku, kdy pohybový senzor zaznamená v okolí svítidla pohyb (100% světelný režim). Když pohyb ustane, svítidlo přestane svítit a zůstává nadále v pohotovostním režimu.

3/ Soumrakový senzor je aktivní

Svítidlo po soumraku svítí trvale v 60% světelném režimu a to až do svítání nebo do výrazného snížení stavu baterie.

4/ Záložní nouzový režim Svítidlo svítí po soumraku trvale ve 100% světelném režimu a to až do výrazného snížení stavu baterie. Tento režim se používá tak, že se solární svítidlo umístí v blízkosti jiného světelného zdroje. Solární svítidlo tak zůstává i po soumraku vypnuté, neboť soumrakový senzor detekuje světlo z druhého světelného zdroje. Při jeho výpadku (například při přerušení dodávky el. energie při bouřce, silném větru, apod.) se aktivuje solární svítidlo ve 100% režimu.


Pro uvedení svítidla do provozu stačí stisknout pouze tlačítko ON/OFF, které je umístěné na spodní části svítidla a vybrat jeden ze 4 výše uvedených světelných režimů. Vybraný světelný režim označuje LED indikátor v pravé spodní části svítidla.

Svítidlo má uživatelsky vyměnitelnou baterii. Tu je v případě potřeby také možné rychle nabít pomocí nabíječky na mobilní telefon s USB C konektorem.

Svítidlo je vhodné jako bezpečnostní a pohotovostní osvětlení kolem domů, ve firemních areálech, v parcích a zahradách, na odlehlých cestách, příjezdových komunikacích, nádvořích, apod.

LED solární svítidlo IQ-ISSL 10 WL
Novinka
Skladovost: Skladem
LED solární svítidlo se soumrakovým a pohybovým senzorem. Natáčecí základna umožňuje nastavit ..
1 790 Kč Cena bez DPH:1 479 Kč
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)