1. LED svítidla outdoor / indoor
  2. Led dobíjecí outdoor svítilny

Led dobíjecí outdoor svítilny

Led dobíjecí outdoor svítilny

Led dobíjecí outdoor svítilny

Nabízíme profesionální outdoorové svítilny pro venkovní i vnitřní použití.Hlavní výhodou je funkce ZOOM, která umožňuje regulaci světelného toku, až 1000 lm. Viditelnost světelného paprsku je až na vzdálenost 2 km. Odolné tělo je vyrobené z kvalitní hliníkové slitiny. Krytí IP55 umožňuje použití i za velmi hustého deště. Dobíjecí Lithium baterie zaručuje vysokou spolehlivost a dlouhou výdrž.

LED dobíjecí PROFI - outdoor svítilna 1000 lm je vhodná pro všechny vyznavače outdoorových aktivit (cyklisté, horolezci, turisté, trempové, myslivci, rybáři, apod.). Své uplatnění nalezne i v běžné domácnosti.

LED dobíjecí PROFI - outdoor svítilna 1500 lm je určena především pro bezpečnostní složky a záchranáře. Její dokonalé vlastnosti však jistě ocení i všichni vyznavači outdoorových aktivit (cyklisté, horolezci, turisté, trempové, myslivci, rybáři, apod.). Své uplatnění nalezne i v běžné domácnosti.

Vynikající outdoor doplňek jak pro záchranáře, tak pro milovníky outdoorových aktivit . Jakmile poznáte jejich skutečnou sílu a intenzitu, tak už pro Vás žádná jiná baterka nebude dost dobrá !


LED dobíjecí PROFI - outdoor svítilna 1500lm

LED dobíjecí PROFI - outdoor svítilna 1500lm

  Skladem

LED dobíjecí PROFI - outdoor svítilna 500 lm je standardně ..

823 Kč Cena bez DPH: 680 Kč

Detail produktu
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)