Menu
Your Cart

Karbonový infrazářič IQ-STAR H Vertical

Karbonový infrazářič IQ-STAR H Vertical
Novinka
Karbonový infrazářič IQ-STAR H Vertical
4 995 Kč
Cena bez DPH: 4 128 Kč
  • Skladovost: Skladem
  • Model: Karbonový infrazářič IQ-STAR H Vertical
Product zhlédlo: 2131

Karbonový infrazářič IQ-STAR H Vertical představuje spojení nejmodernější topné technologie s luxusním minimalistickým designem, jehož základem je štíhlé elipsovité tělo infrazářiče a malý, přitom však velmi stabilní podstavec. Celé tělo infrazářiče je vyrobené z antikorozní slitiny. To vše dělá z tohoto infrazářiče atraktivní produkt té nejvyšší kvality, který je navíc za skvělou cenu.

Dlouhá topná trubice s nanofikovaným karbonovým vláknem a s provozní životností až 10 tis. provozních hodin rovnoměrně šíří teplo do okolního prostoru. Větší délka trubice znamená mnohem širší pokrytí vytápěné plochy, než-li je tomu u jiných typů infrazářičů. Pocitově tak docílíme mnohem vyšší tepelný výkon, něž-li je skutečný příkon. Dá se tak říci, že při minimální spotřebě el. energie získáte maximální pocit tepla.

Infrazářič IQ-STAR H Vertical je možné ovládat manuálně v horní části infrazářiče nebo pohodlně pomocí dálkového ovladače. Možnost nastavení dvou topných výkonů: 750W nebo 1500W. Pomocí dálkového ovladače můžete také nastavit automatické časové vypnutí v rozmezí 1-24 hod.

V interiéru se používá pro přitápění v obytných místnostech. Velmi časté je použití v kancelářích, showroomech, dílnách, provozovnách, skladových halách apod. Využívají ho také chalupáři po příjezdu do studené, promrzlé chaty či chalupy, než se jim podaří pořádně roztopit kamna a zahřát stěny. Své uplatnění nachází rovněž v masérských salonech pro zahřátí těla a uvolnění svalového napětí.

Venku ho využijete na zpříjemnění Vašeho posezení na terase, zimní zahradě, pod pergolou či na balkoně.

Tento infrazářič má elektronické spínání, nelze ho proto spínat žádným externím zařízením (spínací hodiny, externí termostat, apod.). Délka přívodní šňůry je 1,8m a je zakončená zásuvkovou vidlicí.

Infrazářič IQ-STAR H Vertical je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Skvělý poměr : cena - výkon - TOP kvalita a luxusní design.

♦ Podmínkou 3 leté záruky je zakoupení zásuvkové přepěťové ochrany, která chrání infrazářič proti možnému poškození elektrickým přepětím.


Regulovatelný topný výkon - 2 stupně  750 / 1500 W
 

 Digitální displej na těle infrazářiče, dálkové ovládání,

 časově nastavitelné vypnutí

 ANO
 Maximální vytápěná plocha in / ex  24 / 10 m2
 

 Rozměry D x Š x V

 Hmotnost

 

 22 x 17 x 105 cm

 3,9 kg

 Krytí  IP44


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Špatný Dobrý