Menu
Your Cart

IQ-ISSL 30 SL POWER + Doprava zdarma

IQ-ISSL 30 SL POWER + Doprava zdarma
Novinka
IQ-ISSL 30 SL POWER + Doprava zdarma
23 880 Kč
Cena bez DPH: 19 736 Kč
  • Skladovost: Skladem
  • Model: IQ-ISSL 30 SL POWER + Doprava zdarma
Product zhlédlo: 1218

 Tato solární svítidla svítí 365 dní v roce a to i při výpadku elektrické energie. A to díky záložnímu elektrickému napájení 230V. Integrovaná LiFePo4 baterie se standardně dobíjí ze solárního panelu, ale pokud nastane situace, kdy je málo slunečního záření a baterie se nemůže dostatečně nabít ze solárního panelu, tak řídící jednotka MPPT umístěná uvnitř svítidla přepne svítidlo na záložní elektrické napájení. Jakmile začne do baterie opět proudit dostatek energie ze solárního panelu, tak řídící jednotka přepne svítidlo zpět na solární napájení. 

Cca 335 dnů v roce svítí pouze na solární energii (ZDARMA) a cca 30 dní v roce se  baterie částečně nabíjí ze záložního el. zdroje 230V. Roční úspora nákladů za el. energii  je minimálně ve výši 90%. Svítí každou noc a to i při výpadku elektrické energie, kdy ostatní el. napájená svítidla nesvítí. Jsou tak vhodná jako založní zdroj veřejného osvětlení.

Všechna svítidla mají integrovaný pohybový senzor. Standardně tak svítí v úsporném 40% světelném režimu. Když pohybový senzor zachytí v blízkosti svítidla pohyb, tak se svítidlo přepne na 100% světelný režim. Až pohyb ustane, tak se svítidlo přepne zpět do úsporného 40% světelného režimu.

Díky pravidelnému 100% nabíjení integrované baterie solární nebo elektrickou energií dochází k prodloužení její životnosti na 6-10 let dle typu baterie. Návratnost pořizovací ceny svítidla je velmi rychlá a zajistí Vám úsporu elektrické energie na řadu let.


Technické parametry

 Využití Standardní pouliční osvětlení ve městech, obcích, firemních areálech, v parcích a velkých zahradách, na odlehlých cestách, zastávkách, parkovištích, silničních odpočívadlech, apod. Také jako záložní osvětlení při výpadku el. energie a blackoutu.
 Baterie

Li-Fe, 12V, 18AH

uživatelsky vyměnitelná

 Solární panel

18V, 25W, monocrystalline ISSL
 Polohovatelný solární panel ANO - ale pouze nastavení sklonu

 Soumrakový senzor

ANO
 Pohybový senzor ANO, dosah 8-14m dle výšky zavěšení
 Instalační výška 4 - 6 m
 Způsob instalace stožár / výložník Ø 50 - 60 mm
 Krytí IP 65 
 Materiál slitina hliníku 
 Rozměry  DxŠxV

65 x 35 x 5 cm

 Hmotnost 6 kg
 Certifikáty CE, ROHS, ISO9001

Video s názorným příkladem výpadku elektrické energie za letní bouře, kdy svítí pouze solární LED svítidla v areálu naší firmy:

 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Špatný Dobrý