Menu
Your Cart

Malá IQ-FTV elektrárna s bateriovým uložištěm

Chcete být nezávislí na elektrické rozvodné síti doma nebo na cestách ? Máte chatu, mobilheim nebo obytný vůz bez možnosti připojení k elektrické síti ? Nebo jen chcete snížit své náklady za elektřinu ? Pro všechny tyto případy máme jednoduché řešení v podobě malé fotovoltaické elektrárny IQ-FTV s bateriovým uložištěm. Získáte tak rychlé připojení k elektrické energii, kdykoliv a kdekoliv, bez nutnosti montážní firmy.

IQ-FTV elektrárna je složená z 1ks polohovatelného solárního panelu, malé přenosné ovládací jednotky s LCD displejem a s bateriovým uložištěm (LiFePo4 baterie s životností až 13 let). V balení jsou přiložené také 2ks LED žárovek se svátivostí 700Lm (srovnatelné s původní 60W žárovkou).

Ovládací jednotka obsahuje konektor pro připojení solárního panelu, konektory pro připojení 2ks LED žárovek a 2x USB konektor pro napájení drobné elektroniky.

Ovládací jednotka obsahuje řídící MPPT řadič pro optimalizaci solárního napájení a také LCD displej na kterém lze například sledovat aktuální stav baterie, údaje o jejím nabíjení, připojené přístroje a jejich odběr el. energie, apod. K ovládací jednotce připojíte pomocí konektoru solární panel, který umístíte na slunné místo a elektrárna je okamžitě plně funkční.


Využití fotovoltaické elektrárny IQ-FTV

Elektrárna IQ-FTV je ideální pro chataře, zahrádkáře a milovníky campingu, kteří nemají přístup k elektrické energii. Elektrárna Vám zajistí vnitřní nebo venkovní osvětlení a také s ní můžete napájet drobnou elektroniku, například mobilní telefon, tablet, PC, apod. Zároveň také poslouží jako záložní zdroj elektrické energie při případných výpadcích elektrické energie (například v důsledku bouře, velkého větru, námrazy, apod.).

Elektrárna IQ-FTV je vhodná rovněž do pergoly, kde ji využijete pro osvětlení a také pro nabíjení drobné elektroniky.


V této kategorii nejsou žádné výrobky.