1. Univerzální držák + stojánek na mobily a tablety (2v1)

Univerzální držák + stojánek na mobily a tablety (2v1)

  • Značka: iq-therm
  • Kód výrobku: UD
  • Dostupnost: Na skladě
  • Zboží v akci
  • 98 Kč s DPH, běžná cena 155 Kč, ušetříte 57 Kč

  • Cena bez DPH: 81 Kč

Tagy: Univerzální držák + stojánek na mobily a tablety (2v1)

Také Vám občas padá mobil nebo tablet z ruky ? Nebo stále hledáte nějakou podložku pro pohodlné sledování videa ? Máme pro Vás úžasnou technologickou vychytávku 2 v 1 (držák + stojánek) od IQthermu. Díky ní bude držení Vašeho mobilu či tabletu velmi pohodlné a bezpečné. Zároveň tento úchyt bleskově proměníte v dokonalý stojánek a Vy si můžete se svými přáteli užívat pohodu a skvělý obraz.

Univerzální IQ držák Vám umožní pohodlné držení telefonu či tabletu. Provlečte prst do držáku a Váš přístroj bude v bezpečí. Zároveň se Vám uvolní čtyři z pěti prstů. které můžete používat i k další činnosti a přesto máte mobil či tablet stále v pohotovosti ve Vaší dlani.

Univerzální IQ držák má velmi atraktivní design, kombinující matný hliník a leštěný kov. Je vhodný pro všechny typy mobilů a tabletů. Instalace je rovněž velmi jednoduchá. Držák má ve spodní části samolepící pásku a tak jej jednoduše přilepíte na zadní stranu telefonu nebo tabletu, případně na silikonové či plastové pouzdro. Tím je vše hotovo a okamžitě si můžete užívat ležérního a přitom velmi bezpečného držení Vašeho mobilu či tabletu. Držák pak kdykoliv

obratem proměníte na dokonalý stojánek.

Velikost mobilních telefonů stále roste a je čím dál tím obtížnější uchopit je do jedné dlaně. Univerzální držák IQtherm tento problém zcela vyřeší.

Držák lze využít jako skvělý reklamní prvek pro Vaše zákazníky a obchodní partnery. Stojánek opatříme Vaším logem a odkazem na webové stránky, případně ho přizpůsobíme Vašim firemním barvám. Telefon a tablet používáme všichni denně a Vaši zákazníci Vás tak budou mít stále na očích. Kontaktujte nás pro velkoobchodní podmínky. Připravíme Vám zajímavé množstevní slevy.

Technické parametry
Rozměr Š x D x H 35 x 40 x 5 mm
Využití pro všechny typy mobilů a tabletů
Funkce držák + stojánek (2v1)
Hmotnost 18 g

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Silikonový držák a stojánek IQ (2 v 1) BLACK (černý)

Silikonový držák a stojánek IQ (2 v 1) BLACK (černý)

 Na skladě

58 Kč 94 Kč Cena bez DPH: 48 Kč

Detail produktu
Silikonový držák a stojánek IQ (2 v 1) WHITE (bílý)

Silikonový držák a stojánek IQ (2 v 1) WHITE (bílý)

 Na skladě

58 Kč 94 Kč Cena bez DPH: 48 Kč

Detail produktu