Menu
Your Cart

LED solární svítidlo IQ-ISSL 10EX + Doprava zdarma

LED solární svítidlo IQ-ISSL 10EX + Doprava zdarma
LED solární svítidlo IQ-ISSL 10EX + Doprava zdarma
LED solární svítidlo IQ-ISSL 10EX + Doprava zdarma
LED solární svítidlo IQ-ISSL 10EX + Doprava zdarma
Novinka Doprava zdarma -31 %
LED solární svítidlo IQ-ISSL 10EX + Doprava zdarma
LED solární svítidlo IQ-ISSL 10EX + Doprava zdarma
LED solární svítidlo IQ-ISSL 10EX + Doprava zdarma
LED solární svítidlo IQ-ISSL 10EX + Doprava zdarma
LED solární svítidlo IQ-ISSL 10EX + Doprava zdarma
2 745 Kč
1 885 Kč
Cena bez DPH: 1 558 Kč
  • Skladovost: Skladem
  • Model: LED solární svítidlo IQ-ISSL 10EX + Doprava zdarma
Product zhlédlo: 1964

Solární svítidlo s velmi vysokým světelným výkonem 3400Lm. Je vhodné jako pouliční osvětlení ve městech, obcích, firemních areálech, v parcích a velkých zahradách, na odlehlých cestách, zastávkách, parkovištích, silničních odpočívadlech, apod. Vhodné také pro osvětlení venkovních sportovišť. Využití také jaké jako záložní osvětlení při výpadku el. energie a při případném blackoutu.

Montáž na stožár, stěnu nebo na střechu. Svítidlo má nezávislý solární panel, který je možný individuálně natočit a přizpůsobit pro maximální příjem slunečního záření a denního světla. Svítidlo je možné umístit až do vzdálenosti 5m od solárního panelu.

Svítidlo má dálkový ovladač, který umožňuje výběr ze 6-ti přednastavených světelných režimů a také případné nastavení dřívějšího časového vypnutí (3/5/8hod). Tuto funkci předčasného vypnutí využijete, když není nutné, aby svítidlo svítilo až do rozednění. Šetříte tak kapacitu baterie.

Pokud budete svítidlo používat v automatickém režimu pro celonoční svícení, je vhodné v zimním období snížit světelný výkon na 60%. A to z důvodu, aby baterie měla dostatek energie na celou dobu svícení. Když však budete svítidlo používat ve zkráceném časovém režimu, tak ho můžete používat ve 100% světelném výkonu bez omezení.

Ve spodní části LED svítidla jsou 4 zelené LED diody, které svým blikáním indikují nabíjení baterie. Když je baterie plně nabitá, tak LED trvale svítí.

Využití jako standardní pouliční osvětlení ve městech, obcích, firemních areálech, v parcích a velkých zahradách, na odlehlých cestách, zastávkách, parkovištích, silničních odpočívadlech, apod. Také jako záložní osvětlení při výpadku el. energie a blackoutu.

Technické parametry

 Světelný výkon 20W / 3400Lm
 LED SMD 2835, 120ks LED
 Barva světla 3000K
 Solární panel 10V, 20W, monocrystalline ISSL
 Baterie LiFePO4, 12Ah / 6,4V
 Výběr z přednasatevných světelných režimů ANO
 Doba nabíjení 6 hod.
 Životnost baterie 5 - 8 let
 Soumrakový senzor ANO
 Pohybový senzor ANO
 Krytí IP 66
 Způsob montáže stožár, stěna, střecha
 Doporučená instalační výška 2 - 5 m

 Rozměry svítidla DxŠxV

 Rozměry solárního panelu DxŠxV

27 x 19 x 5 cm

36 x 34 x 2 cm

 Celková hmotnost svítidla včetně solárního panelu 3,8 kg
 Certifikáty CE, TÜV


Přednastavené světelné režimy :

1/ Režim A, Svítidlo je vypnuté v pohotovostním režimu, když pohybový senzor detekuje pohyb, rozsvítí se 100% světelný režim. Když pohyb ustane, tak se po 60 vteřinách svítidlo opět vypne do pohotovostního režimu.

2/ Režim B, Svítidlo svítí v úsporném 30% světelném režimu, když pohybový senzor detekuje pohyb, rozsvítí se 100% světelný režim. Když pohyb ustane, tak se po 60 vteřinách svítidlo přepne zpět do úsporného 30% světelného režimu.

3/ Režim C, Svítidlo je vypnuté v pohotovostním režimu, když pohybový senzor detekuje pohyb, rozsvítí se 100% světelný režim. Když pohyb ustane, tak se po 120 vteřinách svítidlo opět vypne do pohotovostního režimu.

4/ Režim D, Svítidlo svítí v úsporném 30% světelném režimu, když pohybový senzor detekuje pohyb, rozsvítí se 100% světelný režim. Když pohyb ustane, tak se po 120 vteřinách svítidlo přepne zpět do úsporného 30% světelného režimu.

5/ Režim E, Svítidlo po soumraku svítí po dobu 3 hod. ve 100% světelném režimu, pak se vypne a zůstává v pohotovostním režimu. Když pak pohybový senzor detekuje pohyb, rozsvítí se 50% světelný režim. Když pohyb ustane, tak se po 60 vteřinách svítidlo opět vypne do pohotovostního režimu.

6/ Režim F, Svítidlo po soumraku svítí po dobu 3 hod. ve 100% světelném režimu, pak se přepne do úsporného 30% světelného výkonu. Když pak pohybový senzor detekuje pohyb, rozsvítí se 50% světelný režim. Když pohyb ustane, tak se po 60 vteřinách svítidlo opět přepne do úsporného 30% světelného režimu. 


Přednastavené časové režimy s vypnutým pohybovým senzorem :

1/  Režim 1H, Svítidlo svítí ve 100% světelném výkonu po dobu 1 hodiny, pak se trvale vypne.

2/ Režim 2H, Svítidlo svítí ve 100% světelném výkonu po dobu 2 hodin, pak se trvale vypne.

3/ Režim 4H, Svítidlo svítí v 80% světelném výkonu po dobu 4 hodin, pak se trvale vypne.

4/ Režim 8H, Svítidlo svítí v 50% světelném výkonu po dobu 8 hodin, pak se trvale vypne.

5/ Režim RST, Svítidlo je vypnuté v pohotovostním režimu, když pohybový senzor detekuje pohyb, rozsvítí se 100% světelný režim. Když pohyb ustane, tak se po 15 vteřinách svítidlo opět vypne do pohotovostního režimu.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Špatný Dobrý