1. Robotický vysavač Provac

Robotický vysavač Provac

  • Značka: iq-therm
  • Kód výrobku: Provac
  • Dostupnost: Na skladě
  • Zboží v akci
  • 2 440 Kč s DPH, běžná cena 3 194 Kč, ušetříte 754 Kč

  • Cena bez DPH: 2 017 Kč

Tagy: Robotický vysavač Provac

PROVAC je jednoduchý robotický vysavač, který umí nejen vysávat, ale současně může také vytírat. Udělá tak veškerý úklid za Vás a Vy se můžete oddávat příjemnějším činnostem.

Vysavač PR0VAC je vybaven přesnými optickými senzory pro snímání své polohy, okolí a případných překážek. Senzory přenášejí zachycené vjemy do centrální řídící jednotky, která podle zjištěných údajů optimalizuje úklidovou trasu.

Vysavač PR0VAC má bezfiltrový, zcela bezúdržbový systém ukládání prachových částic do objemného kontejneru. Kontejner na suchý odpad umožňuje jednoduché a zcela hygienické vyprazdňování a čištění.

Ovládání vysavače je velmi jednoduché, stačí stisknout tlačítko ON/OFF na boku vysavače a ten ihned započne s úklidem. Po ukončení úklidu se vysavač sám zastaví.

Vysavač lze používat v těchto 3 úklidových režimech :

1/ vysávání - robotický vysavač vysaje veškeré nečistoty, které se ukládají do kontejneru na suchý odpad. Kontejner má obsah 600ml, proto stačí obsah vysypat 1x za 14 dnů.

2/ vysávání + suchý mop - pro tento režim je nutné na spodní část vysavače nasadit mopovou utěrku. V tomto režimu vysavač přední části vysává nečistoty a zadní mopovou částí sbírá jemné prachové částice a tekutiny. Po dokončení úklidu opláchněte mopovou utěrku proudem vody, nebo ji vyperte v pračce.

3/ vysávání + vlhký mop - namočte mopovou utěrku v teplé vodě a nasaďte ji na spodní část vysavače. V tomto režimu bude přední část vysavače vysávat nečistoty a zadní mopová část bude vytírat. S namočenou mopovou utěrkou uklidí vysavač plochu až 16 m2 dle členitosti prostoru a míry znečištění. Pak doporučujeme utěrku opláchnout a znovu nasadit pro další úklid. Po dokončení úklidu opláchněte mopovou utěrku proudem vody, nebo ji vyperte v pračce.

 


Výhody robotického vysavače

 
 Krásný a moderní design  Velmi jednoduché ovládání Skvělý poměr cena / užitné vlastnosti Nejprodávanější model na trhu
Snadné vyprazdňování a čištění kontejneru s odpadem Kontejner má velkou kapacitu - 600 ml Vysavač nejen dokonale vysaje, ale zároveň může také vytřít Vysavač s nasazenou mopovou utěrkou pro suché či vlhké stírání
Technické parametry
Dekor bílá v kombinaci se stříbrnou
Hlučnost 64 dB
Možnost programování úklidového režimu NE
Objem kontejneru nečistot 600 ml
Obsah balení vysavač, nabíjecí kabel, sada mopových utěrek, sada náhradních kartáčů
Pracovní doba až 2 hod. při plně nabité baterii
Typ baterie 1500 mAh Ni-Mh
Využití automatický robotický vysavač a mop pro všechny typy podlah. Pracovní režimy : vysávání / vysávání + suchý mop / vysávání + vlhký mop
Rozměr průměr 28,5 cm, výška 4,5 cm
Doba nabíjení max. 3 - 4 hod.
Způsob ovládání manuální
Hmotnost 2 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Robotický vysavač PREVAC 650

Robotický vysavač PREVAC 650

 Na skladě

5 880 Kč 8 034 Kč Cena bez DPH: 4 860 Kč

Detail produktu