1. Robotické vysavače a mopy MAMIBOT
  2. Robotický vysavač PREVAC 650

Robotický vysavač PREVAC 650

  • Značka: iq-therm
  • Kód výrobku: PREVAC 650
  • Dostupnost: Na skladě
  • Zboží v akci
  • 5 880 Kč s DPH, běžná cena 8 034 Kč, ušetříte 2154 Kč

  • Cena bez DPH: 4 860 Kč

Tagy: Robotický vysavač PREVAC 650

jediný robotický vysavač, který umí nejen vysávat, ale současně může také vytírat. Udělá tak veškerý úklid za Vás a Vy se můžete oddávat příjemnějším činnostem.

Vysavač PREVAC 650 je vybaven nejmodernějším navigačním systémem s infračervenými paprsky pro přesné zaměření uklízeného prostoru. Navigační systém vyhodnotí nejvýhodnější trasu pro optimální čas úklidu a maximální úsporu energie. Zároveň také sleduje, která část prostoru je již uklizená a která nikoliv. Vysavač se tak již zbytečně nevrací na uklizená místa.

Dokonalý 3 zónový antialergenní filtrační systém Vás zbaví všech nežádoucích prachových částic, bakterií a roztočů. Vysavač je proto vhodný i pro velmi citlivé osoby, alergiky a astmatiky. Sofistikovaný systém vyjímání a vyprazdňování nádobek na suchý a mokrý odpad umožňuje jednoduché a zcela hygienické čištění a manipulaci.

Vysavač lze používat v těchto 3 úklidových režimech :

1/ vysávání - robotický vysavač vysaje veškeré nečistoty, které se ukládají do nádobky na suchý odpad. Nádobka má obsah 500ml, proto stačí obsah vysypat 1x za 14 dnů.

2/ vysávání + suchý mop - pro tento režim je nutné ve vysavači vyměnit nádobku pro suchý odpad za nádobku pro vlhký odpad s úchyty pro osazení mopové utěrky. V tomto režimu vysavač přední části vysává nečistoty a zadní mopovou částí sbírá jemné prachové částice a tekutiny. Mopová nádobka má obsah 300ml.

3/ vysávání + vlhký mop - pro tento režim se používá nádobka pro vlhký odpad, která se naplní teplou vodou (lze přidat i neagresivní saponát, např. JAR) a nasadí se mopová utěrka. Přední část vysává nečistoty a zadní část stírá podlahu lehce vlhčeným mopem. Máte tak současně vysátou i setřenou podlahu. Mopová nádobka má obsah 300ml a při funkci vlhkého mopu se do ní ukládá také znečištěná voda. Doporučujeme proto vždy po dokončení úklidu vyprázdnit nádobku do výlevky. Mopovou utěrku pak opláchněte proudem vody, nebo ji můžete vyprat v pračce.

Robotický vysavač PREVAC 650 lze ovládat :

1/ manuálně - vybíráte ze 3 funkcí. 1. Automatické vysávání / vytírání, 2. lokální kruhové vysávání / vytírání o průměru 1m, 3. automatické zajetí do dokovací stanice.

2/ pomocí dálkového ovladače - lze zvolit jednu ze tří výše popsaných funkcí. Můžete také pomocí směrových tlačítek navést vysavač na konkrétní místo úklidu. Pomocí DO lze naprogramovat individuální úklidový program pro jednotlivé dny v týdnu.

3/ pomocí mobilní APP - prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu či tabletu můžete ovládat vysavač z jakéhokoliv místa na světě. V jednoduché a přehledné APP (TUYA SMART) můžete využívat obdobné funkce jako s DO. S APP je však ovládání mnohem rychlejší a přehlednější.


Výhody robotického vysavače

 
nejlépe funkčně vybavený robotický vysavač na trhu přehledný displej a jednoduché ovládání úzké tělo a rotační systém uzpůsobený pro všechny typy povrchů ovládání přes mobilní APP
infračervený navigační systém, chytré optické senzory pro snímání okolí a případných překážek plynule překonává výškové rozdíly a překážky o výšce až 2 cm vyladěný systém rotačních kartáčů pro dokonalé vysávání a mopování výměnná nádržka pro suché a vlhké mopování
Technické parametry
Dekor bílá v kombinaci s tmavě modrou
Hlučnost 58 dB
Možnost programování úklidového režimu ANO
Objem kontejneru nečistot 500 ml
Objem vodní nádržky 300 ml
Obsah balení vysavač, dokovací stanice, dálkový ovladač, nádobka na vodu pro vlhký mop, mopová utěrka, sada náhradních kartáčů, magnetický pásek (dveřní závora)
Pracovní doba až 2 hod. při plně nabité baterii
Typ baterie 2600 mAh Li-Ion
Využití automatický robotický vysavač a mop pro všechny typy podlah. Pracovní režimy : vysávání / vysávání + suchý mop / vysávání + vlhký mop
Rozměr průměr 32 cm, výška 8,8 cm
Doba nabíjení max. 3 hod.
Způsob ovládání manuální / dálkový ovladač / mobilní APP
Hmotnost 3 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Robotický vysavač Provac

Robotický vysavač Provac

 Na skladě

2 440 Kč 3 194 Kč Cena bez DPH: 2 017 Kč

Detail produktu