1. Led solární svítidla
  2. Solární LED venkovní svítidla IQ-ISSL
  3. Svítidla IQ- ISSL s kombinovaným solárním / elektrickým napájením
  4. Solární svítidlo IQ-ISSL 40 POWER plus

Solární svítidlo IQ-ISSL 40 POWER plus

  • Značka: iq-therm
  • Kód výrobku: Solární svítidlo IQ-ISSL 40 POWER plus
  • Dostupnost: Na skladě
  • Zboží v akci
  • 32 990 Kč s DPH, běžná cena 34 945 Kč, ušetříte 1955 Kč

  • Cena bez DPH: 27 264 Kč

Tagy: Solární svítidlo IQ-ISSL 40 POWER plus

Solární LED svítidla IQ-ISSL jsou určené pro oblasti s ročním slunečním svitem 1300 - 1700 hod. Čechy a Slovensko mají průměrně 1450 slunečních hod. / rok. Svítidla IQ-ISL jsou tak pro naše území vyhovující.

Solární LED svítidla IQ-ISSL mají výkonný solární panel, silnou dobíjecí LI-FE baterii, LED světelnou technologii, inteligentní řídící jednotku s MPPT řadičem a soumrakový + pohybový senzor. Solární panel je integrován do horní části svítidla.

Svítidla IQ-ISSL používají solární panel s patentovaným systémem napájení SOLAR/ISSL (inteligent solar system light), tj. zpracování solární a také světelné energie, která nabíjí integrovanou LI-FE baterii. Svítidla se tak alespoň částečně nabíjí i za jasných dnů s nízkým slunečním zářením. Většina ostatních výrobců dosud používá běžné solární panely se standardním systémem napájení. Svítidla se systémem solar/ISSL jsou tak mimořádně výkonná, kvalitní a cenově dostupná svítidla !

Za soumraku a snížené viditelnosti se svítidlo automaticky zapne na úsporný 50% světelný výkon (svítidlo IQ-ISSL 15 mini na 20% úsporný výkon). Když pohybové čidlo zaznamená v okolí svítidla pohyb, aktivuje se 100% světelný výkon. Když pohyb ustane, svítidlo se opět přepne na úsporný světelný režim. Za svítání se svítidlo automaticky vypne. Inteligentní řídící jednotka sleduje stav baterie a optimalizuje spotřebu el. energie. Doba svícení při 100% nabité baterii je až 36 hod.

Instalace svítidel je velmi jednoduchá. Svítidlo uchytíte na stožár nebo stěnu budovy pomocí přiložených montážních konzolí. Pak stisknete tlačítko ON/OFF a  svítidlo začne pracovat v plně automatickém režimu bez nutnosti jakéhokoliv dalšího zásahu. Umístit na slunné místo, mimo stín z okolních budov či porostu. Optimální orientace solární panelu je na jihozápad. Solární panel je možné díky kloubovému systému variabilně přizpůsobit pro co nejvyšší absorpci slunečního záření.

Svítidla s označením POWER mají kombinované solární a elektrické napájení 230V/50Hz. U svítidla je baterie primárně napájena solárním panelem, pokud však dojde k meznímu poklesu napětí v baterii (např. z důvodu nízké sluneční aktivity nebo inverze), řídící jednotka automaticky zapne elektrické napájení 230V/50Hz. Jakmile se baterie dostatečně nabije, svítidlo se opětovně automaticky přepne na solární napájení.

Využití svítidel IQ-ISSL - veřejné pouliční osvětlení ve městech, obcích, firemních areálech, v parcích a velkých zahradách, osvětlení komunikací, přechodů pro chodce, parkovišť, dětských hřišť, stadionů, apod. Velmi rychlá návratnost investice ! Provozní životnost svítidla je cca 25 let.

Technické parametry
Barva světla studená bílá (cool white)
Certifikáty CE, ROHS, ISO9001
Doba osvětlení při plném nabití baterie až 36 hod. při 50% světelném výkonu,až 18 hod. při 100% světelném výkonu
Instalační výška 5 - 8 m
Materiál slitina hliníku
Pohybový senzor ANO, dosah 10-18m dle výšky zavěšení
Soumrakový senzor ANO
Využití intenzivní veřejné pouliční osvětlení ve městech, obcích, firemních areálech, osvětlení před školou, školkou, místa s intenzivním výskytem chodců, dětská hřiště, apod.
Záložní elektrické napájení ANO - 230V/50Hz
Rozměry D x Š x V 91 x 35 x 5 cm
Výkon 40 W, 4800 Lm, Bridgelux chip
Solární panel 18V, 65W, monocrystalline ISSL
Krytí IP 65
Baterie lithiová baterie 12V 28AH
Doba nabíjení 6 - 8 hod.
Hmotnost 11,0 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý