1. Led solární svítidla
 2. Solární LED venkovní svítidla IQ-ISSL
 3. IQ- ISSL VARIO s polohovatelným solárním panelem
 4. Solární svítidlo IQ-ISSL 40 R

Solární svítidlo IQ-ISSL 40 R

  -7%
  SLEVA
 • Solární svítidlo IQ-ISSL 40 R
 • Kód výrobku: solární svítidlo IQ-ISSL 40 R
 • Dostupnost: Na skladě
 • Zboží v akci
 • 8 868 Kč s DPH, běžná cena 9 535 Kč, ušetříte 667 Kč

 • Cena bez DPH: 7 329 Kč

Tagy: solární svítidlo IQ-ISSL 40 R

Hledáte ekonomický zdroj veřejného osvětlení ? Potřebujete světlo v místech, kde není elektrické vedení ? Potřebujete osvětlit komunikaci, náměstí, park, zahradu, firemní areál či další venkovní prostory ? Solární LED svítidla IQ-ISSL to vše vyřeší. Získáte tak dostatečný zdroj světla, který svítí zcela ZDARMA.

Solární LED svítidla IQ-ISSL jsou určené pro oblasti s ročním slunečním svitem 1300 - 1700 hod. Čechy a Slovensko mají průměrně 1450 slunečních hod. / rok. Svítidla IQ-ISSL jsou tak pro naše území vyhovující.

Solární LED svítidla IQ-ISSL mají výkonný solární panel, silnou dobíjecí baterii, LED světelnou technologii, inteligentní řídící jednotku s MPPT řadičem a soumrakový + pohybový senzor. Solární panel je integrován do horní části svítidla.

Svítidla IQ-ISSL používají solární panel s patentovaným systémem napájení SOLAR/ISSL (inteligent solar system light), tj. zpracování solární a také světelné energie, která nabíjí integrovanou baterii. Svítidla se tak alespoň částečně nabíjí i za jasných dnů s nízkým slunečním zářením. Většina ostatních výrobců dosud používá běžné solární panely se standardním systémem napájení. Svítidla se systémem solar/ISSL jsou tak mimořádně výkonná, kvalitní a cenově dostupná svítidla !

Za soumraku a snížené viditelnosti se svítidlo automaticky zapne na úsporný 50% světelný výkon (svítidlo IQ-ISSL 15 mini na 40% úsporný výkon). Když pohybové čidlo zaznamená v okolí svítidla pohyb, aktivuje se 100% světelný výkon. Když pohyb ustane, svítidlo se opět přepne na úsporný světelný režim. Za svítání se svítidlo automaticky vypne. Inteligentní řídící jednotka sleduje stav baterie a optimalizuje spotřebu el. energie. Doba svícení při 100% nabité baterii je až 36 hod.

Instalace svítidel je velmi jednoduchá. Svítidlo uchytíte na stožár nebo stěnu budovy pomocí přiložených montážních konzolí. Pak stisknete tlačítko ON/OFF a  svítidlo začne pracovat v plně automatickém režimu bez nutnosti jakéhokoliv dalšího zásahu. Svítidlo je nutné umístit na slunné místo, mimo stín z okolních budov či porostu. Optimální orientace solární panelu je na jihozápad. Solární panel je možné, díky kloubovému systému, variabilně přizpůsobit pro co nejvyšší absorpci slunečního záření.

Svítidla s označením POWER mají kombinované solární a elektrické napájení 230V/50Hz. U svítidla je baterie primárně napájena solárním panelem, pokud však dojde k meznímu poklesu napětí v baterii (např. z důvodu nízké sluneční aktivity nebo inverze), řídící jednotka automaticky zapne elektrické napájení 230V/50Hz. Jakmile se baterie dostatečně nabije, svítidlo se opětovně automaticky přepne na solární napájení. Tento typ svítidel je nyní podporován EU pro snížení energetické náročnosti veřejného osvětlení.

Využití svítidel IQ-ISSL - veřejné pouliční osvětlení ve městech, obcích, firemních areálech, v parcích a velkých zahradách, osvětlení komunikací, přechodů pro chodce, parkovišť, dětských hřišť, stadionů, apod. Velmi rychlá návratnost investice ! Provozní životnost svítidla je cca 25 let.

Technické parametry

 standardní veřejné pouliční osvětlení ve městech, obcích, firemních areálech, v parcích a velkých zahradách, odlehlé zástavky, parkoviště nebo cesty, vjezdy do domu, nádvoří, apod.
40 W, 4000 Lm,  SMD 5730 LED - 80ks
studená bílá (cool white) 
 

výběr ze 4 přednastavených světelných výkonů (100% / 75% / 50% / 25%) pomocí dálkového ovladače + možnost nastavení časového omezení doby svícení (2-6hod)

8 - 10 hod

3.2V / 12AH, LiFePO4 baterie

uživatelsky vyměnitelná

 6V, 15W, polycrystalline ISSL

 ANO

4 - 6 m 

stožár 76mm / výložník 76mm / stěna

 IP 65
 slitina hliníku

  19 x 15 x 7 cm

35 x 35 x 2 cm

4,0 kg 
CE, ROHS, ISO9001  

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý