1. Led solární svítidla
  2. Solární svítidlo IQ-ISSL 15 mini + doprava zdarma

Solární svítidlo IQ-ISSL 15 mini + doprava zdarma

  • Značka: iq-therm
  • Kód výrobku: Solární svítidlo IQ-ISSL 15 mini
  • Dostupnost: Na skladě
  • 7 115 Kč s DPH

  • Cena bez DPH: 5 880 Kč

Tagy: Solární svítidlo IQ-ISSL 15 mini

Solární LED svítidla IQ-ISSL jsou určené pro oblasti s ročním slunečním svitem 1300 - 1700 hod. Čechy a Slovensko mají průměrně 1450 slunečních hod. / rok. Svítidla IQ-ISL jsou tak pro naše území vyhovující.

Solární LED svítidla IQ-ISSL mají výkonný solární panel, silnou dobíjecí LI-FE baterii, LED světelnou technologii, inteligentní řídící jednotku s MPPT řadičem a soumrakový + pohybový senzor. Solární panel je integrován do horní části svítidla.

Svítidla IQ-ISSL používají solární panel s patentovaným systémem napájení SOLAR/ISSL (inteligent solar system light), tj. zpracování solární a také světelné energie, která nabíjí integrovanou LI-FE baterii. Svítidla se tak alespoň částečně nabíjí i za jasných dnů s nízkým slunečním zářením. Většina ostatních výrobců dosud používá běžné solární panely se standardním systémem napájení. Svítidla se systémem solar/ISSL jsou tak mimořádně výkonná, kvalitní a cenově dostupná svítidla !

Za soumraku a snížené viditelnosti se svítidlo automaticky zapne na úsporný 50% světelný výkon (svítidlo IQ-ISSL 15 mini na 20% úsporný výkon). Když pohybové čidlo zaznamená v okolí svítidla pohyb, aktivuje se 100% světelný výkon. Když pohyb ustane, svítidlo se opět přepne na úsporný světelný režim. Za svítání se svítidlo automaticky vypne. Inteligentní řídící jednotka sleduje stav baterie a optimalizuje spotřebu el. energie. Doba svícení při 100% nabité baterii je až 36 hod.

Instalace svítidel je velmi jednoduchá. Svítidlo uchytíte na stožár nebo stěnu budovy pomocí přiložených montážních konzolí. Pak stisknete tlačítko ON/OFF a  svítidlo začne pracovat v plně automatickém režimu bez nutnosti jakéhokoliv dalšího zásahu. Umístit na slunné místo, mimo stín z okolních budov či porostu. Optimální orientace solární panelu je na jihozápad. Solární panel je možné díky kloubovému systému variabilně přizpůsobit pro co nejvyšší absorpci slunečního záření.

Svítidla s označením POWER mají kombinované solární a elektrické napájení 230V/50Hz. U svítidla je baterie primárně napájena solárním panelem, pokud však dojde k meznímu poklesu napětí v baterii (např. z důvodu nízké sluneční aktivity nebo inverze), řídící jednotka automaticky zapne elektrické napájení 230V/50Hz. Jakmile se baterie dostatečně nabije, svítidlo se opětovně automaticky přepne na solární napájení.

Využití svítidel IQ-ISSL - veřejné pouliční osvětlení ve městech, obcích, firemních areálech, v parcích a velkých zahradách, osvětlení komunikací, přechodů pro chodce, parkovišť, dětských hřišť, stadionů, apod. Velmi rychlá návratnost investice ! Provozní životnost svítidla je cca 25 let.

Technické parametry
Barva světla studená bílá (cool white)
Certifikáty CE, ROHS, ISO9001
Doba osvětlení při plném nabití baterie až 30 hod. při 40% světelném výkonu, až 12 hod. při 100% světelném výkonu
Instalační výška 3 - 5 m
Materiál ABS + AL
Pohybový senzor ANO, dosah 8-12m dle výšky zavěšení
Soumrakový senzor ANO
Využití orientační veřejné pouliční osvětlení ve městech, obcích, firemních areálech, v parcích a velkých zahradách, vjezdy do domu, nádvoří, apod.
Záložní elektrické napájení NE
Rozměry D x Š x V 40 x 19 x 5 cm
Výkon 15 W, 2100 Lm, SMD 2835 LED - 108 ks
Solární panel 8V, 10W, SOLAR / ISSL
Krytí IP 65
Baterie LiFePO4 baterie, 6,4V, 9000mAh
Doba nabíjení 5 - 7 hod.
Hmotnost 2,0 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý