1. Karbonový infrazářič CH1800 XE

Karbonový infrazářič CH1800 XE

  -7%
  SLEVA
 • Karbonový infrazářič CH1800 XE
 • Značka: thermowell
 • Kód výrobku: CH1800 XE
 • Dostupnost: Na skladě
 • Zboží v akci
 • 4 141 Kč s DPH, běžná cena 4 453 Kč, ušetříte 312 Kč

 • Cena bez DPH: 3 422 Kč

Tagy: Karbonový infrazářič CH1800 XE

Karbonový infrazářič CH1800XE je stejně jako CH1800RE miláčkem všech žen. Liší se pouze v ovládání. CH1800XE má manuální ovládání a 2 stupně regulace topného výkonu. Má velmi moderní design s malým teleskopickým stojanem, který umožňuje velmi snadné přenášení a nastavení výšky infrazářiče. Tento infrazářič se používá nejčastěji v interiéru. Můžete vybírat ze dvou barevných variant - klasické černé, nebo luxusní bílé. CH1800XE V interiéru se používá pro přitápění v obytných místnostech.

Velmi časté je použití v kancelářích, showroomu, v domácích dílnách, v prodejnách u prodejního pultu, apod. Využívají ho také chalupáři po příjezdu do studené, promrzlé chaty či chalupy, než se jim podaří pořádně roztopit kamna a zahřát stěny. Své uplatnění nachází rovněž v masérských salonech pro zahřátí těla a uvolnění svalového napětí klienta. Krytí IP44 umožňuje rovněž venkovní využití na zastřešeném místě, nevadí mu vzdušná vlhkost a snese i drobný déšť. Má rovněž velkou mechanickou odolnost.

Můžete ho využívat na vytápění malého sezení na terase či balkonu, ve venkovním prodejním nebo výstavním stánku, apod. Infrazářič CH1800XE můžete využívat i jako náhradu za populární infrasauny. Stačí vystavit Vaše tělo jeho blahodárnému teplu. Infračervené teplo nezahřívá jen povrch, ale proniká hluboko do Vašeho těla, čímž dochází k uvolnění svalového napětí, příznivé stimulaci látkové výměny a k podpoře ozdravných procesů ve Vašem těle. Blahodárně působí při revmatických potížích, při bolestech svalů a kloubů a výrazně urychlují léčbu zánětlivých a virových onemocnění.

Díky funkci umožňující regulaci výkonu si tak můžete přes dálkové ovládání regulovat intenzitu tepelného záření, dle Vašich aktuálních potřeb. CH1800XE Infrazářič CH1800XE má manuální otočný regulátor, jež umožňuje nastavení tří poloh : 0 = vypnuto / I = poloviční topný výkon (900W) / II = plný topný výkon (1800W). U infrazářiče CH1800XE lze regulovat teplotu přes externí termostat, například zásuvkový termostat, nebo spínací hodiny, či spínat přes HDO signál. Délka přívodní šňůry je 1,8m. Výsuvný stojan je součástí balení. Infrazářič CH1800XE má krásný, moderní vzhled a výsuvný stojan, který umožňuje snadné přenášení a umístění infrazářiče v interiéru.

Díky svému designu se hodí jak do klasických, tak i velmi moderních interiérů. Tento infrazářič je především hitem mladých žen, a však značnou popularitu si získává i mužské populace. Díky jednoduchému ovládání je velmi oblíbený u seniorů a u zákazníků, kteří neholdují přetechnizovaným výrobkům.

Technické parametry
Manuální ovládání ANO
Maximální vytápěná plocha in / ex 20 / 8 m2
Regulovatelný výkon 2 stupně 900 / 1800W
Rozměr 17 x 8 x 92 cm, podstavec 40 x 40 cm, výsuv 90 - 140 cm
Krytí IP 44
Hmotnost 2,8 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý