1. Výrobce
  2. iq-therm
  3. Odvlhčovač CUBO

Odvlhčovač CUBO

  • Značka: iq-therm
  • Kód výrobku: Odvlhčovač CUBO
  • Dostupnost: Na skladě
  • Zboží v akci
  • 4 771 Kč s DPH, běžná cena 5 130 Kč, ušetříte 359 Kč

  • Cena bez DPH: 3 943 Kč

Tagy: Odvlhčovač CUBO

Trápí Vás vysoká vlhkost? Potřebujete urychlit vysoušení stěn po malování, či umožnit rychlejší technologický postup při stavebních pracech (rychlé schnutí nových omítek, betonových podlah, apod.)? Zasáhla Vás nečekaná událost v podobě vytopení nebo dokonce povodeň? Odvlhčovače CUBO jsou připravené Vám pomoci.

Odvlhčovače CUBO využívají novou technologii dosahující velmi rychlého snížení vzdušné vlhkosti v uzavřených prostorech (obytné místnosti, kanceláře, koupelny, prádelny, kuchyně, drobné provozovny, apod.). Ta se ukládá ve formě vodního kondenzátu v nádobce uvnitř přístroje. Zároveň tato nová technologie eliminuje odvod zdraví prospěšných iontových částic ze vzduchu a ten si tak zachovává svoji přirozenou svěžest a čistotu.

U odvlhčovačů CUBO lze nastavit požadovanou hodnotu vlhkosti a pak již jen zapnout automatický režim, který bude tuto hodnotu sám udržovat. Dále můžete nastavovat rychlost intenzity vysoušení a využívat funkci odloženého vypnutí.

Odvlhčovače CUBO se vyznačují velmi tichým provozem, jsou proto vhodné i do prostor, kde je vyžadována minimální hlučnost.

Pro snadnou manupulaci a přenášení mají odvlčovače CUBO ve spodní části kolečka.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý