1. Výrobce
  2. iq-therm
  3. Elektrický MINI-SCOOTER 800W

Elektrický MINI-SCOOTER 800W

  • Značka: iq-therm
  • Kód výrobku: MINI-SCOOTER 800W
  • Dostupnost: Na skladě
  • 15 585 Kč s DPH

  • Cena bez DPH: 12 880 Kč

Tagy: model MINI-SCOOTER 800W

Elektrické skútry MINI-SCOOTER jsou malá, rychlá vozítka určená nejen pro volnočasovou zábavu, ale především pro rychlou přepravu osob v městském provozu. Velmi dobře zvládají i jízdu v terénu. Jsou proto vhodné i na vyjížďky do přírody. MINI-SCOOTER je velmi tichý, takže nerušíte zvěř, ani nikoho jiného.

Ve městě Vám MINI-SCOOTER umožní rychlou přepravu bez čekání v kolonách. Šetřete proto náklady za naftu, benzin a MHD. S MINI-SCOOTER jezdíte za pouhých 15 haléřů / km. A pokud Vás cestou náhodou přepadne déšť, tak skútr jednoduše složíte a nastoupíte na MHD, kde jej uložíte pod sedadlo.

Elektrické skútry MINI-SCOOTER mají systém rychlého složení a rozložení. Pohybem jedné páky ho složíte do kompaktního rozměru, který Vám umožní snadné přenášení či uskladnění, nebo uložení do kufru auta, v kanceláři pod stůl, ve škole pod školní lavici, doma za skříň, apod. Stejně jednoduchým způsobem ho pak složíte zpět a skútr bude opět připraven na další jízdu.

Sedadlo je odnímatelné, můžete se tak sami rozhodnout, zda budete za jízdy sedět a nebo stát jako na koloběžce. Pokud by se Vám cestou vybila baterie, můžete dojet k nejbližší el. zásuvce pomocí odrážení nohou (jako na koloběžce). Nabíječka má velmi malé rozměry, proto ji můžete snadno vozit sebou. Na dojetí krátké vzdálenosti stačí 60 - 90 minut nabíjení, které si můžete zkrátit u šálku kávy a malého zákusku v blízké kavárně.

MINI-SCOOTER dosahují rychlosti až 45km/hod a na jedno nabití baterie ujedete až 30km (v závislosti na náročnosti terénu a hmotnosti jezdce). Maximální nosnost těchto vozítek je 140kg, což už je pořádná zátěž, která svědčí o kvalitě a pevnostní odolnosti nosných prvků skútru.

Skútr je možné opatřit úložným košem pro přepravu menších zavazadel nebo uložení nákupu. Dále jej můžete dovybavit sadou zpětných zrcátek a předním + zadním LED osvětlením pro bezpečný pohyb na veřejných komunikacích.

Pro řízení MINI-SCOOTER není potřeba řidičský průkaz. Můžou na něm tedy jezdit i osoby mladší 15-ti let (pod dozorem dospělé osoby). Při řízení MINI-SCOOTER máte statut cyklisty. Při jízdě na veřejných komunikacích se tak musíte chovat a dodržovat silniční a bezpečnostní pravidla jako cyklisté.

Přejeme Vám spoustu příjemných zážitků s našimi vozítky MINI-SCOOTER.

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis vč. náhradních dílů.

Technické parametry
brzdy kotoučové (přední i zadní)
Max. dojezdová vzdálenost 20 - 25 km
Max. nosnost 140 kg
Max. rychlost 30 km / hod
nabíjecí napětí 100 - 240 V
přiložená nabíječka 230V/50Hz ANO
rám z vysoce pevnostní oceli
systém pro rychlé složení a rozložení ANO
velikost kartonu 115 x 32 x 46 cm, 42 kg
výkon motoru 800 W
Baterie 36V SLA baterie, 4,2kg
Doba nabíjení 6 - 8 hod
Hmotnost 39 kg
Barva červená

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Elektrický  MINI-SCOOTER 1300W

Elektrický MINI-SCOOTER 1300W

 Na skladě

20 425 Kč Cena bez DPH: 16 880 Kč

Detail produktu