Menu
Your Cart

Keramické topidlo HT 700 WIFI

Keramické topidlo HT 700 WIFI
Keramické topidlo HT 700 WIFI
4 162 Kč
Cena bez DPH: 3 440 Kč
  • Skladovost: Skladem
  • Model: HT 700 WIFI
Product zhlédlo: 4887

Všechny modely jsou vybavené připojovacím kabelem se zásuvkovou vidlicí pro snadné připojení.

Keramická sloupová topidla HT jsou moderní topidla vhodná do všech typů interiérů. Všechny modely mají velmi exkluzivní design s garancí špičkové kvality německé značky IQtherm - FAKIR. Jsou vybavené LED displejem s ovládacím panelem, dálkovým ovladačem, termostatem, časovým vypínačem a dvěma stupni regulace topného výkonu. Model HT 700 je také vybaven WIFI modemem pro vzdálené ovládání pomocí aplikace na Vašem chytrém telefonu či tabletu.

Základem topidla je karbonový topný článek, který je umístěn v keramickém pouzdru. Výsledkem je příjemné sálavé teplo, které se rovnoměrně rozprostře po celé místnosti. Výhodou systému je velmi rychlý teplotní nástup a tepelná setrvačnost keramického pouzdra, které sálá teplo ještě určitý čas po vypnutí topného systému, nedochází tak k žádnému prudkému poklesu teploty ve vytápěném prostoru. Další výhodou jsou kompaktní rozměry, nízká hmotnost a tudíž jednoduchá mobilita pro případné přenášení na různá místa.

Keramická sloupová topidla HT jsou vybavené bezpečnostními pojistkami pro případ pádu a přehřátí, které v případě potřeby přístroj spolehlivě vypnou. Topidla jsou vybavené termostatem s funkcí ANTI FROST (protizámrazová ochrana) Při aktivaci této funkce udržuje topidlo s minimální spotřebou el. energie v daném prostoru teplotu nad bodem mrazu. Chrání tak například vodní čerpadla, domácí vodárny, apod. proti zamrznutí a možnému poškození.

Využití na přitápění, nebo také jako hlavní topný systém pro kanceláře, malé obchody a provozovny, rekreační objekty apod.

Technické parametry
Časovač (časově odložené vypnutí) ANO
Dálkový ovladač ANO
Display ANO, LED dotykový
Oscilace (rotace) ANO
Termostat s funkcí ANTI FROST (protizámrazová ochrana) ANO
Topný výkon (2 stupně) 1300 / 2000W
WIFI / ECO funkce / ukazatel aktuální teploty ANO
Rozměr 57 x 23 x 20 cm
hmotnost 2,2 Kg
Barva bílá v luxusním extra lesku

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Špatný Dobrý