1. Výrobce
 2. iq-therm
 3. IQ-STAR S black (černý)

IQ-STAR S black (černý)

  -5%
  SLEVA
 • IQ-STAR S black (černý)
 • Značka: iq-therm
 • Kód výrobku: black s
 • Dostupnost: Na skladě
 • Zboží v akci Doprava zdarma
 • 5 685 Kč s DPH, běžná cena 5 977 Kč, ušetříte 292 Kč

 • Cena bez DPH: 4 698 Kč

Tagy: IQ-STAR S black (černý)

Karbonové infrazářiče IQ-STAR S jsou, stejně jako infrazářiče IQ-STAR a IQ-STAR M, vybavené nejmodernější topnou technologií. Aktuálně jsou nejlepšími a nejvýkonnějšími infrazářiči na trhu. Tyto infrazářiče vynikají luxusním designem, odolným tělem z antikorozní slitiny, topnou trubicí s nanofikovaným karbonovým vláknem (životnost až 10 tis. provozních hodin) a pohodlným dálkovým ovládáním.

Infrazářiče IQ-STAR S mají krytí IP55, odolné antikorozní tělo a vysokou mechanickou odolnost. Mají tak všestranné využití nejen v interiéru, ale i v exteriéru. Ideálně zaoblená odrazová parabola umožňuje rovnoměrné šíření tepla ve všech směrech. To vyvolává dojem mnohem většího topného výkonu, než-li je skutečný příkon infrazářiče. Dá se tak říci, že při minimální spotřebě el. energie navozují maximální pocit tepla.

V interiéru se používají nejen v koupelnách, ale také v obytných místnostech na přitápění. Velmi časté je použití v kancelářích, showroomu, dílnách, provozovnách, skladových halách apod. Využívají ho také chalupáři po příjezdu do studené, promrzlé chaty či chalupy, než se jim podaří pořádně roztopit kamna a zahřát stěny. Své uplatnění nachází čím dál tím častěji v masérských salonech pro zahřátí těla a uvolnění svalového napětí klientů.

Venku ho využijete na zpříjemnění Vašeho posezení na terase, zimní zahradě, pod pergolou či na balkoně. 

Infrazářiče IQ-STAR S lze také využít jako vhodnou náhradu populární infrasauny. Infrazářič jednoduše umístíte na stěnu nebo na mobilní stojan a vystavíte své tělo jeho blahodárnému teplu. Infračervené teplo nezahřívá jen povrch, ale proniká hluboko do Vašeho těla, čímž dochází k uvolnění svalového napětí, příznivé stimulaci látkové výměny a k podpoře ozdravných procesů ve Vašem těle. Blahodárně působí při revmatických potížích, při bolestech svalů a kloubů a výrazně urychlují léčbu zánětlivých a virových onemocnění. Díky funkci umožňující regulaci výkonu si tak můžete přes dálkové ovládání regulovat intenzitu tepelného záření, dle Vašich aktuálních potřeb.

Vybírat můžete ze dvou barev stříbrné a černé. Černé provedení se převážně využívá pro vytápění kostelů, domů smutku a historických objektů.

Infrazářiče IQ-STAR mají regulovatelný výkon 1000 - 2500W. Můžete je ovládat jak ručně tlačítkem pod displejem na těle infrazářiče, nebo pomocí přiloženého dálkového ovladače. Můžete volit mezi 4 přednastavenými stupni topného výkonu (1000/1500/2000/2500W). Dálkový ovladač umožňuje také nastavení časového vypnutí.

Tyto infrazářiče mají elektronické spínání, nelze je proto spínat žádným externím zařízením (spínací hodiny, externí termostat, apod.). Délka přívodní šňůry je 1,8m a je zakončená zásuvkovou vidlicí. Instalace je možná na stěnu, strop, případně na univerzální teleskopický stojan. Montážní konzole jsou součástí balení.

Infrazářič IQ-STAR S jsou vhodné pro široké spektrum uživatelů, kteří chtějí moderní, funkčně vybavený infrazářič za příznivou cenu. Tyto infrazářiče mají nejlepší parametry na trhu : skvělou cenu - silný výkon - vysokou kvalitu - extrémně dlouhou životnost.

Technické parametry
Digitální displej, dálkové ovládání, časově nastavitelné vypnutí ANO
Maximální vytápěná plocha in / ex 35 / 18 m2
Regulovatelný výkon 4 stupně 1000 / 1500 / 2000 / 2500W
Rozměr 90 x 9 x 13 cm
Krytí IP 55
Hmotnost 2,9 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

IQ-STAR silver (stříbrný)

IQ-STAR silver (stříbrný)

 Na skladě

5 372 Kč Cena bez DPH: 4 440 Kč

Detail produktu
IQ-STAR black (černý)

IQ-STAR black (černý)

 Na skladě

5 372 Kč Cena bez DPH: 4 440 Kč

Detail produktu
IQ-STAR S silver (stříbrný)

IQ-STAR S silver (stříbrný)

 Na skladě

5 685 Kč 5 977 Kč Cena bez DPH: 4 698 Kč

Detail produktu