1. Výrobce
  2. iq-therm
  3. Elektrická dvoukolka IQ-MINI

Elektrická dvoukolka IQ-MINI

  • Značka: iq-therm
  • Kód výrobku: IQ-MINI
  • Dostupnost: Na skladě
  • 15 585 Kč s DPH

  • Cena bez DPH: 12 880 Kč

Tagy: Elektrická dvoukolka IQ-MINI

Elektrické dvoukolky IQ-MINI jsou chytrá balanční vozítka určená především pro zábavu a pobavení dětí i dospělých. Jsou však rovněž vhodná i na přepravu osob v městském provozu a pro rychlý pohyb v rámci firemních areálů a skladů. Díky špičkovému elektronickému stabilizačnímu systému (gyroskop) je jízda velmi jednoduchá a její zvládnutí je otázkou několika málo minut.

Elektrické dvoukolky IQ-MINI jsou chytrá balanční vozítka určená především pro zábavu a pobavení dětí i dospělých. Jsou však rovněž vhodná i na přepravu osob v městském provozu a pro rychlý pohyb v rámci firemních areálů a skladů. Díky špičkovému elektronickému stabilizačnímu systému (gyroskop) je jízda velmi jednoduchá a její zvládnutí je otázkou několika málo minut.

Elektrické dvoukolky IQ-MINI jsou vybaveny 2 motory o výkonu 700W a zadním LED osvětlením. Umožňují tak svižný a bezpečný pohyb po zpevněných komunikacích. Kola jsou 10", vzduchem plněná, umožňují tak pohodlnou jízdu na zpevněných komunikacích a v lehkém terénu. Maximální rychlost je 16km / hod, maximální nosnost je 110kg. 

Elektrické dvoukolky IQ-MINI zvládnou až 15°stoupání a klesání. Dojezdová vzdálenost je až 20km. K dvoukolce je dodávána rychlonabíječka, která umožní během 1hod. rychlé dobití a vy tak můžete zakrátko opět pokračovat v cestě. Nabíječka má malé kompaktní rozměry, snadno ji tak můžete vozit neustále sebou.

Nízká hmotnost a malé rozměry dvoukolky umožňují její velmi snadné přenášení, uložení do kufru vozu, pod sedačku v autobusu, pod stůl v kanceláři nebo ve škole. Dvoukolka IQ-MINI se prostě vejde všude. Můžete ji tak brát i na své dovolené, kde Vám zpříjemní volné chvíle, sveze Vás do města či na pláž, nebo si můžete dopřát relaxační okružní jízdu po okolí.

Elektrické dvoukolky IQ-MINI jsou standardně dodávány v luxusní černé barvě. Dvoukolku je možné doplnit barevnými samolepkami ve Vašich firemních barvách nebo Vaším logem. Jsou tak ideálním reklamním nástrojem pro Vaši prezentaci na veletrzích a výstavách. Firmy je využívají i k teambuildingu a při motivačních akcích pro obchodní partnery.

Uvažujete o koupi dvoukolky ? Kontaktujte nás a dohodněte si nezávaznou zkušební jízdu. Rádi Vám v praxi předvedeme jejich prvotřídní kvalitu a skvělé jízdní vlastnosti.

K dvoukolkám dodáváme kompletní náhradní díly vč. baterií (životnost baterie je cca 3-8 let v závislosti na typu baterie a počtu nabíjecích cyklů).

 

Technické parametry
Barevné možnosti černá
Baterie LG Lithium battery 36V, 4.4AH, životnost 1200 nabíjecích cyklů
LED displej / LED ukazatel / dálkové ovládání NE / ANO / NE
Max. dojezdová vzdálenost 20 km v závislosti na hmotnosti jezdce, terénu (stoupání / klesání) a na teplotě
Max. nosnost 110 kg
Max. rychlost 16 km (na překročení rychlosti14km/hod upozorní zvukový signál)
Nabíječka AC100-220V 50-60HZ
Pneu 15°
Přední a zadní LED osvětlení ANO
Způsob řízení náklonem a přenášením váhy těla
Výkon 2 motory, 700W
Krytí IP 54
Doba nabíjení 90 - 120 min.
Hmotnost 14 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý