1. Výrobce
 2. iq-therm
 3. IQ-CAM - indoor vnitřní použití

IQ-CAM - indoor vnitřní použití

 • Značka: iq-therm
 • Kód výrobku: indoor
 • Dostupnost: Na skladě
 • 1 984 Kč s DPH

 • Cena bez DPH: 1 640 Kč

Tagy: IQ-CAM - indoor

IQ-CAM - indoor je robotická kamera s možností otáčení o 360°C. Vlastníte-li dům, chatu, firmu, prodejnu, pozemek či jinou nemovitost a chcete mít neustále přehled o dění v době Vaší nepřítomnosti, chcete vědět, kdo se pohybuje ve Vaší nemovitosti nebo na Vašem pozemku. Přinášíme Vám chytrou bezpečnostní IP kameru IQ-CAM - indoor podporující operační systémy ANDROID a APPLE (iOS).

Instalace kamery

Instalace chytré bezpečnostní IP kamery IQ-CAM je velmi jednoduchá a zvládnete ji během pár minut. Kameru stačí vybalit a připojit do elektrické zásuvky. Pak do Vašeho chytrého telefonu či tabletu stáhnete přes Google play nebo přiložený QR kód aplikaci pro ovládání kamery a máte vše hotovo. Kamera se sama připojí na Vaši WIFI (pokud ji nemáte, připojte ji přes kabel na router nebo zásuvku s internetem). Od tohoto okamžiku můžete sledovat prostřednictvím Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu veškeré dění v okolí kamery.

Prostřednictvím telefonu a tabletu můžete nejen sledovat aktuální dění, ale také můžete kameru ovládat. Můžete ji libovolně otáčet (až o 360°), naklánět nahoru, dolů tak, aby jste měli opravdu dokonalý přehled o aktuální situaci v místě sledování. Navíc můžete také prostřednictvím telefonu a tabletu pořizovat snímky nebo videa, které se ukládají na paměťovou SD kartu, kterou je možné vložit do kamery (paměťová SD karta není součástí dodávky).

Chytré bezpečnostní IP kamery IQ-CAM  jsou dodávány ve dvou modelech a to pro vnitřní a venkovní použití. Obě kamery mají vysokou kvalitu obrazu (HD rozlišení). Kamery lze umístit na stojan, nebo zavěsit pomocí přiloženého držáku na stěnu

Obě kamery jsou vybavené pohybovým čidlem. Čidlo lze aktivovat i vypínat na dálku pomocí telefonu nebo tabletu. Je-li pohybové čidlo aktivované a zachytí-li jakýkoliv pohyb ve svém okolí, okamžitě spustí ALARM na Vašem telefonu či tabletu a zároveň odešle do Vašeho telefonu fotografii sledovaného místa. Vy pak můžete na dálku pomocí kamery ověřit, zda se ve Vašem objektu pohybují nežádoucí osoby a nebo zda se jedná pouze o planý poplach (například pohyb dveří nebo záclony způsobený průvanem, pohyb hmyzu v blízkosti kamery, apod.). Kameru je také možné propojit se zabezpečovacím systémem nebo k ní připojit bezpečnostní sirénu (není součástí dodávky).

Obě kamery mají senzory pro noční záznam. Venkovní kamera má krytí IP67, má tak vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům. Je odolá dešti, sněhu, mrazu a ÚV záření. Vnitřní kamera má zabudovaný mikrofon a reproduktor pro obousměrnou komunikaci. Můžete tak vzdáleně komunikovat s osobou před kamerou, případně zastrašit nezvaného vetřelce. Tento systém využívají hojně rodiče malých dětí a chovatelé domácích mazlíčků, kteří tak mohou online nejen sledovat, ale i oslovit svého potomka nebo zvířecího miláčka.

Instalovaná aplikace na Vašem telefonu nebo tabletu umožňuje sledování až 4 kamer najednou. Aplikaci je možné instalovat do více zařízení najednou, případně umožnit přístup více uživatelům. Obě kamery jsou vybavené slotem pro paměťové SD karty, které umožňují napřetržité nahrávání videozáznamu.

U obou kamer IQ-CAM je velmi podrobný návod v českém jazyce, který Vás provede jednoduchou instalací a připojením kamery k WIFI síti. Pak Vás krok po kroku seznámí se všemi funkcemi kamery a naučí Vás je využívat k Vaší plné spokojenosti a užitku.

 • jednoduchá instalace, stačí pouze kamera, chytrý mobil nebo tablet a možnost připojení k internetu (např. přes WIFI)
 • rychlá instalace přes QR kódy - zvládne každý během pár minut
 • vysoké HD rozlišení + noční vidění
 • možnost online pořizování snímků, video a audio záznamů
 • možnost propojení s Vaším zabezpečovacím systémem
 • nízká cena
 • ostraha objektů a pozemků
 • online sledování dění ve firmě, v prodejně, kanceláři, doma, na chatě
 • kontrola domácích mazlíčků nebo dětí v době Vaší nepřítomnosti
 • kontrola osamělých osob (například rodičů / prarodičů) po dobu Vaší nepřítomnosti
 • kontrola domácnosti v době Vaší nepřítomnosti (například o dovolené)
 • kontrola Vaší chaty nebo chalupy v době Vaší nepřítomnosti (například v zimě)

Ukázka video záznamu, který můžete vzdáleně nahrávat do svého SMART telefonu nebo tabletu :  

Technické parametry
alarm upozornění na mobil či tablet v reálném čase, možnost pořízení snímků nebo video či audio záznamu
certifikace RoHS, CE, FCC
detekce pohybu ANO, I/0 ALARM, oznámení alarmu na telefon nebo tablet + pořizování snímků
Materiál plast
minimální pracovní osvětlení 0,5 LUX
možnost online otáčení kamery ANO, 360° ovládání přes telefon nebo tablet
noční vidění 10 ks infračervených LED diod, IR vzdálenost 8 - 12 m
objektiv F 3.6 mm, automatické ostření
obsah balení kamera s podstavcem, wifi anténa, napájecí zdroj, konzole pro případné zavěšení na stěnu, instalační CD pro PC
optimální vzdálenost 2 - 25 m
podpora operačního systému Android / iOS / PB8, Windows - pouze v PC po instalaci přiloženého programu
podpora WIFI ANO, IEEEC802.11 b/g/n, externí anténa
pracovní teplota +5°C až +45°C
rozlišení HD 1280 x 720
slot na paměťovou kartu ANO, max. 64 GB (cca týdenní záznam), možnost zálohování dat přes PC
snímač 1/4" color CMOS senzor
teplotní odolnost 0°C až +55°C
typ IP kamera pro vnitřní použití
zvuk obousměrné Audio - můžete prostřednictvím PC, tabletu nebo mobilu komunikovat s osobou před kamerou nebo zastrašit vetřelce
Napájení DC 5V / 1A, spotřeba el. energie max. 5W
Rozměr 90 x 110 x 120 mm
Hmotnost 280 g
Krytí IP 66 (koupelny, zastřešené bazény a terasy), není odolná proti ÚV záření a mrazu

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý