1. Infrazářič karbonový CH 1800 RE s teleskopickou nohou DOPRAVA ZDARMA

Infrazářič karbonový CH 1800 RE s teleskopickou nohou DOPRAVA ZDARMA

  -12%
  SLEVA
 • Infrazářič karbonový CH 1800 RE s teleskopickou nohou DOPRAVA ZDARMA
 • Infrazářič karbonový CH 1800 RE s teleskopickou nohou DOPRAVA ZDARMA
 • Značka: thermowell
 • Kód výrobku: CH 1800 RE
 • Dostupnost: Na skladě
 • Zboží v akci Doprava zdarma
 • 5 492 Kč s DPH, běžná cena 6 219 Kč, ušetříte 727 Kč

 • Cena bez DPH: 4 539 Kč

Karbonový infrazářič CH1800RE je především miláčkem všech žen. Vyznačuje velmi moderním designem a pohodlným ovládáním přes dálkový ovladač. Navíc má tento infrazářič zabudovaný malý teleskopický stojan, který umožňuje velmi snadné přenášení a nastavení výšky infrazářiče. Tento infrazářič se používá nejčastěji v interiéru. Můžete vybírat ze dvou barevných variant - klasické černé, nebo luxusní bílé.CH1800RE V interiéru se používá pro přitápění v obytných místnostech. Velmi časté je použití v kancelářích, showroomu, v domácích dílnách, v prodejnách u prodejního pultu, apod. Využívají ho také chalupáři po příjezdu do studené, promrzlé chaty či chalupy, než se jim podaří pořádně roztopit kamna a zahřát stěny.

Své uplatnění nachází rovněž v masérských salonech pro zahřátí těla a uvolnění svalového napětí klientů. Krytí IP44 umožňuje rovněž venkovní využití na zastřešeném místě, nevadí mu vzdušná vlhkost a snese i drobný déšť. Má rovněž velkou mechanickou odolnost. Můžete ho využívat na vytápění malého sezení na terase či balkonu, ve venkovním prodejním nebo výstavním stánku, apod. Infrazářič CH1800RE můžete využívat i jako náhradu za populární infrasauny.

Stačí vystavit Vaše tělo jeho blahodárnému teplu. Infračervené teplo nezahřívá jen povrch, ale proniká hluboko do Vašeho těla, čímž dochází k uvolnění svalového napětí, příznivé stimulaci látkové výměny a k podpoře ozdravných procesů ve Vašem těle. Blahodárně působí při revmatických potížích, při bolestech svalů a kloubů a výrazně urychlují léčbu zánětlivých a virových onemocnění. Díky funkci umožňující regulaci výkonu si tak můžete přes dálkové ovládání regulovat intenzitu tepelného záření, dle Vašich aktuálních potřeb. CH1800REInfrazářič CH1800RE má regulovatelný výkon 900 - 1800W. Můžete ho ovládat jak ručně tlačítkem pod displejem na těle infrazářiče, nebo pomocí přiloženého dálkového ovladače.

Lze libovolně přepínat mezi 4 přednastavenými stupni topného výkonu. Dálkový ovladač umožňuje navíc využívat rozšířené funkce, kterými jsou časové vypnutí a automatická regulace topného výkonu. Tento infrazářič má elektronické spínání, nelze ho proto spínat žádným externím zařízením (spínací hodiny, externí termostat, apod.). Délka přívodní šňůry je 1,8m. Výsuvný stojan je součástí balení. Infrazářič CH1800RE má krásný, moderní vzhled a výsuvný stojan, který umožňuje snadné přenášení a umístění infrazářiče v interiéru. Díky svému designu se hodí jak do klasických, tak i velmi moderních interiérů. Tento infrazářič je především hitem mladých žen, a však značnou popularitu si získává i mužské populace.

Technické parametry
Digitální displej, dálkové ovládání, časově nastavitelné vypnutí ANO
Maximální vytápěná plocha in / ex 20 / 8 m2
Regulovatelný výkon 4 stupně 900/ 1200/ 1500/ 1800W
Rozměry D x Š x V 17 x 8 x 92 cm, podstavec 40 x 40 cm, výsuv 90 - 140 cm
Krytí IP 44
Hmotnost 2,8 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý