1. Fitness náramek I-SPORT premium black

Fitness náramek I-SPORT premium black

  • Značka: iq-therm
  • Kód výrobku: Fitness náramek I-SPORT premium black
  • Dostupnost: Na skladě
  • 2 033 Kč s DPH

  • Cena bez DPH: 1 680 Kč

Tagy: Fitness náramek I-SPORT premium black

Úžasné fitness chytré náramky I-SPORT je připravené k Vašim službám. Umožní Vám monitorování všech Vašich tělesných a sportovních aktivit. Změří Vám srdeční tep a zároveň plní funkci běžných hodinek. Informují Vás o příchozím volání a SMS včetně zobrazení kontaktu volajícího. Dále Vás upozorní na nové e-maily, zprávy v messengeru, WhatsApp a Viber, Skype, Facebook, Twiter, apod.

Fitness chytré náramky I-SPORT jsou ideální pro všechny sportovce, pokročilé i ty začínající. Monitorují Vaše výkony, průběžně můžete porovnávat Vaše výsledky a sledovat Vaši výkonost. Díky fitness náramku budete mít vždy perfektní přehled o všech vykonaných tělesných aktivitách. Náramek monitoruje i kvalitu Vašeho spánku. Výsledky jsou uchovány v paměti náramku a můžete si je kdykoliv přenést prostřednictvím Bluetooth do Vašeho android nebo IOS telefonu či tabletu pomocí volně stažitelné aplikace.

Na displeji můžete sledovat tyto aktivity : čas, datum, krokoměr, doba jízdy na kole nebo rotopedu (funguje i pro měření času všech dalších sportovních aktivit), spálené kalorie, spánkový monitoring, srdeční tep, ID volajícího.

Pomocí Bluetooth je možné také ovládat přední i zadní kameru na Vašem telefonu či tabletu. Můžete tak vytvořit snímky nebo videa, které byste při držení telefonu nedokázali pořídit (například můžete fotit nebo natáčet sami sebe, nebo skrytě pořizovat snímky a videa). Dosah až 10m.

Pomocí Bluetooth můžete také ovládat hudební přehrávač na Vašem telefonu či tabletu.

Nemůžete nalézt svůj telefon? Pomocí náramku a Bluetooth jej můžete prozvonit a zjistit, kde se zrovna nachází. Na náramku je také možné nastavit ALARM, který Vás upozorní na vzdálení od Vašeho telefonu. Tuto funkci využijete nejen, pokud svůj telefon často někde zapomínáte, ale slouží především jako ochrana proti jeho odcizení.

Chystáte se shodit nějaké to kilo navíc, nebo se o to již bezúspěšně pokoušíte? Fitness chytrý náramek Vám pomůže a stane se Vaším osobním trenérem a konzultantem. Denně Vám ukáže Vaše výsledky a Vy tak budete okamžitě vědět, zda jste v daném dni splnili požadovaná kritéria a nebo budete muset v dalším dnu ještě více zabrat. Pokud je Vaše fyzická aktivita nízká, tak Vás náramek sám upozorní, že je třeba trochu protáhnout tělo.

Fitness náramky I-SPORT jsou vhodné nejen pro dospělé, ale i pro děti. Budou monitorovat jejich pohybové aktivity a v případě nízkých hodnot je budou nutit vypnout počítač a jít alespoň na chvilku sportovat.

Náramky mají velmi "sexy" design. Nízká hmotnost a dobře čitelný displej zaručují jejich pohodlné nošení. Náramek je dodáván ve dvou barvách a provedeních : univerzální černé a designově atraktivní zlaté. Výdrž baterie 4-7 dní, dobíjení přes USB konektor.

Díky náramku budete mít dokonalý přehled nejen o čase a o Vašich tělesných aktivitách, ale také Vám již nikdy neuteče žádný důležitý hovor (když zrovna nemáte telefon po ruce, nebo jej neslyšíte, protože ho máte ukrytý v kabelce či aktovce).

Technické parametry
Dosah Bluetooth max. 10 m
Fitness funkce krokoměr, vzdálenost, doba cvičení, spálené kalorie, spánkový monitoring
ID volajícího ANO
Kompaktní pro Android 4.4 a výše / IOS App 7.0 a výše
Materiál fitness náramku hliníkové pouzdro, silikonový antialergenní pásek, kovové senzory
Měření krevního tlaku a EKG ANO
Měření srdečního tepu ANO
Nabíjení přes USB port (uložený v pásku)
Ovládací menu grafické ikony a multifunkční tlačítko
Rozlišení displeje 128 x 128
Rozšířené funkce vzdálené ovládání přední i zadní kamery na telefonu nebo tabletu, vzdálené ovládání hudebního přehrávače v telefonu nebo tabletu, vyhledávání telefonu
Typ displeje LED
Upozornění na příchozí hovor a SMS ANO, vibrací + zobrazením ID volajícího
Uživatelské funkce čas, datum, budík, fitness hodnoty, spánkový monitoring, možnost rozšíření o další funkce pomocí obslužné aplikace v telefonu
Velikost displeje 0,96"
Vhodný pro universální design pro muže i ženy
Vodotěsnost ANO, IP 67, (pro sprchování), nepoužívat však ve slané nebo teplé vodě a v páře
Výdrž baterie 100mA, 4-7 dní dle množství spuštěných funkcí
Doba nabíjení 1 hod
Barva černý

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý