Aktuálně Vám přinášíme jednu zajímavou vychytávku, která Vám umožní bezpečné držení Vašeho mobilu či tabletu za každé situace a zároveň Vám poslouží také jako super stojánek (např. při sledování videa).

Dnešní mobily jsou čím dál tím větší a tak je čím dál tím těžší bezpečně je udržet. Mnohým z nás se tak již stalo, že telefon či tablet skončil na zemi a poškodil se displej nebo dokonce celý přístroj. S držákem od IQthermu se Vám to již nestane. Díky němu budete držet Váš telefon či tablet vždy bezpečně a navíc mnohem volněji a příjemněji. A když bude potřeba, proměníte ho ve skvělý stojánek.

Přední výrobci mobilů a tabletů zvažují integraci podobného držáku do zadních krytů mobilů a tabletů. V budoucnu tak budou obdobné držáky běžnou součástí mobilů a tabletů. My Vám však tuto technologickou novinku přinášíme již nyní a to jako první v Evropě. Buďte tedy i Vy první a chraňte svůj mobil či tablet před možným pádem.

Potěší Vás i cena této novinky, která činí pouze 187,-Kč (6,90 EUR). To je mnohem méně, než-li stojí výměna displeje nebo oprava přístroje. Mobily i tablety jsou hezké bez odřenin a škrábanců. Dopřejte jim proto tuto spolehlivou ochranu.

Podrobnější informace a možnost objednání naleznete na tomto webovém odkazu : https://www.thermowell.cz/11062/univerzalni-drzak-stojanek-na-mobily-a-tablety-(2v1)/